Odkurzacz Hyla

HISTORIA HYLI

JAK POMYSŁ PRZERODZIŁ SIĘ W MARKĘ ZNANĄ NA CAŁYM ŚWIECIE

Wynalazek stworzony z konieczności: żona inżyniera mechanika Doro Erjaveca (współzałożyciela HYLA) cierpiała na alergię na kurz domowy, która pogarszała się z każdym sprzątaniem domu. Po intensywnych eksperymentach technicznych i wielu testach maszyna weszła do produkcji seryjnej w 1992 roku i odniosła natychmiastowy sukces. Inżynierowie Doro Erjavec i Janez Pogacar nazwali swój system oczyszczania powietrza i pomieszczeń „HYLA” i opracowali swój pierwszy prototyp w 1990 roku. Dziś HYLA ze swoimi unikalnymi produktami odnosi sukcesy w ponad 70 krajach na całym świecie.

 

PROTOTYP HYLA 1990 - 1991 HYLA została założona przez Janeza Pogacara i Doro Erjaveca, dwóch słoweńskich inżynierów, w Lublanie/Słowenia. Pierwsze dwa lata spędzamy na intensywnym rozwoju technologicznym i testowaniu HYLA. Po tym dogłębnym przygotowaniu rozpoczyna się produkcja i marketing. Firma od razu działa rentownie i odnosi sukcesy na rynku słoweńskim.

PIERWSZY HYLA 1991 - 1994 1993: Pierwszy kontakt z niemieckimi przedsiębiorcami i ekspertami od marketingu bezpośredniego Wilfriedem Metzgerem i jego partnerem. Dołączają do zespołu jako partnerzy i zaczynają tworzyć ogólnoświatową sieć sprzedaży i marketingu. 1994: HYLA dzieli się na dwa dywizje, Rozwój i Produkcja, kierowane przez właścicieli i dyrektorów zarządzających Janeza Pogacara i Doro Erjaveca oraz Marketing i Sprzedaż, kierowane przez dyrektorów zarządzających Wilfrieda Metzgera i partnera. HYLA Trade sp. z o.o. zostaje utworzona dla dywizji Marketingu i Sprzedaży.

HYLA S 1994 - 1997 1996: Zakup działki o powierzchni 5000 m³ pod nową fabrykę w Lublanie/Słowenia. Budowa i uruchomienie zakładu produkcyjnego. 1997: Liczby sprzedaży stale rosną. Równolegle nowi partnerzy handlowi w 15 krajach podpisują umowy z HYLA. Oficjalne otwarcie nowego zakładu produkcyjnego HYLA w Lublanie. Czterech partnerów inwestuje około. 25% obrotów w R&D. HYLA zajmuje drugie miejsce w konkursie „Europejska Firma Roku”.

HYLA N 1998 - 2000 1998: Na rynek zostaje wprowadzona ulepszona technologicznie generacja HYLA o nowym designie. Rozpoczęcie sprzedaży HYLA N. 1999: Założenie HYLA International GmbH & Co. KG i rozpoczęcie budowy centrali sprzedaży HYLA. W pobliżu lotniska w Stuttgarcie powstaje biurowiec o powierzchni 1500 metrów kwadratowych. Przenieś się do nowej centrali sprzedaży 1 września 1999 r.

HYLA NST 2001 - 2005 2001: Po kilku miesiącach prac rozwojowych i szeroko zakrojonych długotrwałych testach, nowa HYLA NST zostaje zaprezentowana w styczniu 2001 r. Ta nowa generacja HYLA w szczególności oferuje innowacje techniczne w porównaniu do swojego poprzednika i ma nowoczesny design. Nowy elastyczny wąż z przewodem przyspawanym do wewnętrznej ścianki węża jest prezentowany równolegle z wprowadzeniem nowego HYLA NST.

HYLA Z CRYSTALLIZED™ SWAROVSKI ELEMENTS 2007 Pierwszy na świecie system czyszczenia powietrza i pomieszczeń wykończony elementami CRYSTALLIZED™ Swarovski Elements. Ten wyjątkowy pomysł marketingowy skutkuje ogólnoświatowym zasięgiem publikacji i zapytań z całego świata. Udział w UNESCO 2007: Swarovski HYLA zostaje przekazany na tę akcję charytatywną i rozlosowany w loterii fantowej! HYLA wkracza na nowy grunt!

HYLA GST 2010 - 2016 15 listopada 2008 pierwsze prototypy zostały zaprezentowane wszystkim partnerom biznesowym na całym świecie. Rozpoczęcie sprzedaży nowej linii produktów planowane jest na przełom 2009 i 2010 roku.

HYLA EST OD 2017 NOWA HYLA EST od kwietnia 2017...

 


W 2016 roku Hyla EST została nagrodzona przez niezależne, międzynarodowe Jury składające się z grona ekspertów i uzyskała najwyższe oceny we wszystkich kategoriach: "Wysoka jakość", "Projekt", "Łatwość obsługi" i "Funkcjonalność".

Przyznanie "Plus X Award" urządzeniu Hyla EST potwierdza jakość i wyjątkowość produktu oraz całej firmy.

PRODUKCJA HYLA HYLA DOO Dyrektor HYLA Janez Pogacar jest odpowiedzialny za produkcję i rozwój wszystkich produktów HYLA. Z powierzchnią fabryczną ok. 10.000 m³, linie produkcyjne oraz laboratoria badawczo-rozwojowe zostały zbudowane specjalnie dla HYLA. Z myślą o nowej generacji HYLA, jej akcesoriach i częściach zamiennych, dostępne są tutaj zaawansowane laboratoria i sprzęt testowy (z certyfikatem ISO 9001). Efektem ponad 25-letniego doświadczenia jest jakość na najwyższym poziomie!

 

 

źródło: https://www.hyla.com/company/hyla-history

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl