Odkurzacze Aura Roboclean

Historia

Aura Roboclean jest produkowana przez İhlas Ev Aletleri, jedną z wiodących firm w Turcji, która ukierunkowana jest na realizację wszystkich oczekiwań swoich klientów w jak najwyższej jakości i szybki sposób, rozwija wszystkie działania produkcyjne i usługowe w tym procesie oraz ma na celu ochronę przyrody.

 
Produkty są wytwarzane w zakładach produkcyjnych posiadających doskonałą infrastrukturę technologiczną zgodnie z wytycznymi ISO-9001 i oferowane konsumentom zgodnie z międzynarodowymi standardami w ramach stale rozwijającego się działu badawczo-rozwojowego i zarządzania jakością. Oprócz produkcji bez utraty jakości, w wyniku naszej wrażliwości na środowisko, w naszych zakładach produkcyjnych prowadzony jest CDP (Carbon Disclosure Project).
 
W konsekwencji naszej polityki ukierunkowanej na zdrowie i klienta, którą kontynuuje od 1996 roku, Aura Roboclean dotarła do milionów konsumentów na całym świecie. Ten produkt, który wysuwa się na pierwszy plan z elementami designu, takimi jak produktywność, cisza i przyjazność dla użytkownika, jest uważany za godny nagrody projektowej „RedDot Design Award 2013”, „Good Design 2015”, „Iconic Awards 2016” i „IF Design 2016” Zdrowe życie to wspólne pragnienie każdej jednostki, społeczeństwa i społeczności. Jest to możliwe tylko w środowisku, które nas otacza i żyje w czystym środowisku. Aura Roboclean nie jest celem dla tego celu, ale instrumentem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z produkcji tego sprzętu dla zdrowia naszych klientów.
 
źródło: http://roboclean.com.tr/Roboclean-en
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl