Serwis

 

USŁUGI SERWISOWE 

Odkurzacze klasy premium należy regularnie czyścić aby ich wydajność pozostawała na wysokim poziomie. W 2023 roku poszerzyliśmy swoje usługi do robotów kuchennych firmy Vorwerk.  

Skorzystaj z usługi serwisowej w naszej firmie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz autoryzowane szkolenia. Zapoznaj się z treścią poniżej jak dokonać zamówienia usługi serwisowej.

 
 

ZGŁOSZENIE DO SERWISU 

WYPEŁNIJ FORMULARZ
 
W celu zgłoszenia sprzętu do serwisu należy pobrac formularz z naszej strony >KLIKNIJ ABY POBRAĆ<  następnie wydrukować oraz szczegółowo wypełnić czytelnym pismem i dołączyć do przesyłki.
Przekazanie sprzętu może odbywac się za pomocą przesyłek kurierskich lub Poczty Polskiej na podany adres w w formularzu.
Możesz dokonać zgłoszenia równiez przez formularz on-line >PRZEKIERUJ DO FORMULARZA< 
 
 

 

DOSTAWA DO SERWISU

Koszty dostarczenia sprzętu do serwisu pokrywa jego właściciel. Serwis nie odpowiada za źle zabezpieczony sprzęt w transporcie, z tego tytułu ostrzegamy swoich klientów o właściwe zapakowanie produktu w gruby karton oraz zastosowanie wypełniaczy typu folia bąbelkowa, stary ręcznik/koc, papier kartonowy.

ADRES DO DOSTAW SERWISOWYCH/

SERWIS SUPER VACUUM

ul. Turkusowa 11, 52-215 Wrocław

Tel. +48 534-064-064

 

DIAGNOSTYKA

Usługa diagnostyczna produktu doliczana jest na podstawie każdego zlecenia serwisowego, obejmuje czas rozłożenia produktów na części pierwszej, dokonanie sprawdzenia prawidłowości w funkcjonowaniu oraz ponownego złożenia produktu w całość. Koszty naprawy tj. części oraz usługę naprawczą podajemy w osobnym rozliczeniu.

  • VK BAZA (VK 130, VK131, VK 134, VK 136, VK 140, VK 150, VK 200) 70 zł
  • VORWERK KOBOLD ELEKTROSZCZOTKI 70 zł
  • KIRBY ( G4, G5, G-Ultimate, G-Diamond Ultimate, G-Sentria) 70 zł
  • RAINBOW 70 zł
  • ROBOCLEAN 70 zł
  • VORWERK THERMOMIX 70 zł
  • Podane ceny są cenami netto / należy doliczyć 23% VAT

 

KOSZTY NAPRAWY

Określane są na podstawie diagnozy, w której wyszczególnione zostaną częŚci konieczne do naprawy.

TERMINY

Serwis obliguje się do wydania diagnozy do 21 dni roboczych od daty zgłoszenia, wykonując  diagnozy/naprawy zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

 

JAKIE PRODUKTY NAPRAWIAMY?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży oraz usługach serwisowych znanych światowych marek odkurzaczy klasy premium oraz robotów kuchennych firmy Vorwerk Thermomix. Poniżej znajdziesz rodzaje produktów które serwisujemy.

 

VORWERK KOBOLD | odkurzacze workowe

Seria odkurzaczy marki Vorwerk, to najbardziej znane lekkie, wydajne systemy do utrzymania czystości w domu. Składają się z bazy odkurzacza oraz różnego rodzaju elektroszczotek. Zajmujemy się naprawą wszystkim modeli, które pojawiły się na rynku polskim od 1997 roku. Najbardziej znane zielono-białe odkurzacze. Informacje dotyczące modeli przedstawiamy na poniższym zdjęciu.


 

VORWERK KOBOLD | roboty samosprzątające 

Roboty samosprzątające, zostały wprowadzone na polski rynek w roku 2013, stanowią dodatek do głównego systemu Vorwerk. Mają na celu zwiększenie czystości w Twoim domu. Pomagają Ci, w codziennych obowiązkach. Jeśli posiadasz odkurzacz Vorwerk VR100, VR200 oraz VR300, koniecznie pamiętaj o corocznych przeglądach aby utrzymać ich wydajność, oraz wymianie filtrów. 

  

 

KIRBY | odkurzacze workowe

modele G4, G5, G-six, G-Ultimate, G-Ultimate Diamond, G-Sentria, G- Avalir

Znane wszystkim odkurzacze pionowe które pojawiły się na rynku polskim w roku 1995. Niezwodny system amerykański, idealny do dużej ilości wykładzin oraz dywanów. Odkurzacze Kirby, to pionowy odkurzacz workowy, który nadaje się do odkurzania wszystkich powierzchni w Twoim domu. Posiada silnik szczotkowy, zatem co kilka lat należy dokonać przeglądu aby móc je wymienić. Pamiętaj, aby wykonywać te wymiany zgodnie z zaleceniami serwisu, aby uniknąć uszkodzeń wirnika oraz silnika.

 

REXAIR RAINBOW | odkurzacze wodne

modele RB SD D3, RB SD D4, RB E-seria Gold, RB E-seria Blue, RB E2-seria Black

VORWERK THERMOMIX | roboty kuchenne

modele TM21, TM31, TM5, TM6

 

 

 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl