Wymiana stary na nowy

Skorzystaj z promocji "WYMIANA STREGO NA NOWY"

Promocja skierowana jest dla klientów odkurzaczy wodnych marki Rexair Rainbow, którzy pragną zakupić nowszy model odkurzacza. Aby skorzystać z oferty wystarczy, że wyślesz do Nas zdjęcie swojego odkurzacza ( modele D3,D4,E-seria) dzięki formularzowi poniżej, a my przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę na zakup nowego odkurzacza marki Rainbow.

 

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy że wypełnisz nasz formularz w którym zaznaczysz jaki model obecnie posiadasz, oraz jakim zestawem jesteś zainteresowany. W promocji biorą udział tylko modele odkurzacza wodnego Rainbow SE D3, SE D4, E-seria Gold, E-seria BLUE. Aby prawidłowo wypełnić formularz konieczne jest przesłanie zdjęcia swojego odkurzacza

Po otrzymaniu formularza, przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę na zakup nowego odkurzacza Rainbow SRX, w zestawie spełniającym twoje oczekiwania. Po zaakceptowaniu naszej oferty otrzymasz od Nas kod rabatowy na zakup zestawu w sklepie, lub Fakturę proformę na podstawie której dokonujesz zapłaty za wybrany zestaw. Po otrzymaniu wpłaty na nasze konto bankowe, wysyłamy do Ciebie zestaw, który trafia do Ciebie w paczce o wadze ok 10 kg. Gdy otrzymasz od nas nowy zestaw prosimy o kontakt telefoniczny, abyśmy mogli wezwać kuriera do odbioru Twojego starego sprzętu, który trafia do naszego biura na nasz koszt. 

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl